Zestaw ćwiczeń dla kobiet po porodzie, trening dla Mam

Dlaczego Trening dla Świeżo Upieczonych Mam? 

Stając się mamą, zagłębiając się w przygodę rodzicielstwa nie tylko od swojej strony mamy, ale także jako trenerka kobiet, które w większości są Mamami, miałam okazję przyjrzeć się bliżej potrzebom, które pojawiają się wraz ze staniem się mamą. 

Ciąża to nie lada wyzwanie dla kobiecego ciała. To ciągłe, ogromne zmiany w niesamowicie szybkim tempie przez aż 9 miesięcy. Ciało po tych wydarzeniach potrzebuje wsparcia, niestety jednak często kobiety napotykają dwie poważne przeszkody: 

nie wiedzą jak ćwiczyć lub nie mają możliwości wyjścia z domu bez dziecka. 

Stąd też mój pomysł na te zajęcia. 

Nie wiesz jak? Ja wiem i chętnie pomogę Ci zrobić to bezpiecznie. 

Nie masz z kim zostawić dziecka? Możesz je zabrać ze sobą na zajęcia. Jeśli z 60 minut zaplanowanego treningu zrobisz 30 bo pozostałe 30 spędzisz opiekując i bawiąc się z dzieckiem, to nadal jesteś 30 minut do przodu! 

Stworzyłam miejsce przyjazne Mamom i ich dzieciom. Miejsce otwarte na doświadczenia, na rozmowę. Przyjazne ich ciału, przyjazne ich potrzebom. Z pełnym zrozumieniem pamiętajcie Mamy! Każde dziecko płacze- nikomu na zajęciach to nie przeszkadza. Każde dziecko potrzebuje przytulenia i bliskości- możesz w każdej chwili treningu dać dziecku to czego potrzebuje. Każdy czasem robi się głodny-  jeśli musisz nakarmić swoje dziecko, w trakcie zajęć nie ma problemu! 

Jestem tu dla Was ,chcę dołożyć cegiełkę do Waszego zdrowia, do Waszego lepszego samopoczucia! Od Mamy dla Mam.

Trening po porodzie Oświęcim

Trening po ciąży Oświęcim

Trening Personalny po ciąży

Trening Personalny po porodzie

Trener Personalny Oświęcim